دستگاه های کف شوی Eureka

دستگاه دو منظوره کف شوی و کف روب E 110R

این دستگاه نظافتی دو منظوره به نحوی طراحی شده که همزمان کار جارو زدن و شستشو کف را انجام می دهد .

این دستگاه به eco system  مجهز بوده و آب و مواد شوینده و باطری را به صورت بهینه مصرف می کند .

این محصول ترکیبی سرعت نظافت در محیط را تا 3 برابر افزایش می دهد.

دستگاه کف شوی E 110 D

یک دستگاه فوق العاده قدرتمند با مخازن بزرگ که سرعت نظافت را در مجموعه های مختلف افزایش داده و راندمان کاری را به نسبت سایر دستگاه ها تا 80 درصد بالا می برد . از مزایای دیگر این دستگاه می توان به وجود حالت  ECO SYSTEM  ، قابلیت تنظیم اتوماتیک لاستیک های کناری دستگاه وجود فیلتر های استیل داخل مخزن کثیف و روی موتور مکش ، قدرت مکش فوق العاده زیاد ، وجود چراغ در پشت و جلو دستگاه ، سنسور میزان آب و تنظیم فشار آب با سرعت دستگاه اشاره نمود.

دستگاه کف شوی E83

این دستگاه کف شوی با قابلیتهای بالا می باشد که با توجه به سهولت در استفاده و نگهداری ، باعث صرفه جویی در هزینه سیستم نظافتی مجموعه ها می گردد.

شارژر تعبیه شده بر روی دستگاه ، سنسور میزان آب دستگاه و ECO SYSTEM نصب شده بر روی دستگاه باعث استفاده آسان و کاربردی از دستگاه می شود .

بوق هشدار حرکت رو به عقب ، صدای کم دستگاه و میله های نصب شده در زیر دستگاه که مانع کج شدن و واژگونی دستگاه می شوند این دستگاه را به گزینه ای مناسب و ایمن برای مجموعه ها تبدیل کرده است .

دستگاه پله برقی شوی EC51

این دستگاه با عرض کاری 510 میلی متر قابل استفاده بر روی پله برقی ها و رمپ های متحرک می باشد که قابلیت جارو کردن و شستشو را دارا می باشد. با توجه به تجهیزات نصب شده بر روی این دستگاه توانایی شستشوی کف مجموعه را نیز به قابلیت های این دستگاه می توان اضافه نمود.

این دستگاه در یک مدل برقی 220 ولت تولید و عرضه می گردد.

دستگاه روب صنعتی MAGNUM

این دستگاه کف روب با ابعادی بزرگ و قدرتمند توانایی کار کردن بر روی تمامی سطوح را دارا می باشد. همچنین با توجه به فیلتراسیون بالای این دستگاه هیچ گونه آلودگی از دستگاه به محیط منتقل نمی شود. مخازن بزرگ، سرعت نظافت بالا، قابلیت استفاده از بنزین و گاز مایع، گازوئیل و باتری، قابلیت نصب برس دوم ، نصب کیت نظافت فرش و موکت و چراغ های عقب و جلو از مزایای دیگر این دستگاه کف روب می باشد.

دستگاه کف روب صنعتی XTREMA

در این مدل ترکیب مخزن کثیف و برس و موتور مکنده، ترکیب مناسبی برای نظافت فضا های بزرگ به وجود آورده است.

تخلیه مخزن دیتگاه به وسیله ی جکهایی که تا ارتفاع 1360 میلی متر مخزن را بالا می برند، استفاده از این دستگاه را بسیار آسان کرده است.

این دستگاه در دو نوع بنزینی و باطری تولید می شود. وجود چراغ در جلوی دستگاه باعث می شود که نظافت در شب و محیط های تاریک نیز به خوبی انجام گردد. تنظیم فشار برس، پنل ساده و کاربردی، قابلیت تعویض برسها بدون نیاز به ابزار، بدنه ی محکم و چرخهای توپر این دستگاه را برای استفاده در هر گونه شرایط مناسب می سازد .

دستگاه کف شوی E100

یک دستگاه کف شوی که طراحی آن به گونه ای است که حتی در ناهموارترین سطوح با توجه به سسیستم تنظیم ارتفاع برس قابل استفاده می باشد. از مزایای دیگر این دستگاه می توان به قابلیت شستشوی آسان داخل مخزن کثیف، تنظیم اتوماتیک فشار آب با سرعت دستگاه، سنسور میزان آب، موتور های حرکتی قدرتمند و محافظت شده در برابر رطوبت و ضربه ، مخازن بزرگ و وجود فیلتر هایی از جنس استیل در مخزن کثیف و روی موتور مکش اشاره کرد.

دستگاه کف روب صنعتی RIDER 1201

این کف روب ترکیبی از تکنولوژی روز و ایده های خلاقانه ای است که به مجموعه ها کمک می کند . عمل جارو کردن کف را با سرعتی چشمگیر و هزینه ای کم انجام دهند . این دستگاه در دو نوع بنزینی و باطری تولید می شود که با توجه به نیاز مجموعه از این دو نوع نیروی محرکه استفاده می کند .

موتور بنزینی HONDA  نصب شده روی این دستگاه قدرت مانور و توانایی این دستگاه را به میزان قابل توجهی افزایش داده است . موتور الکتریکی این دستگاه با صدای بسیار کم مناسب برای محیط هایی که نیازمند سکوت است می باشد .

دستگاه کف شوی E85

دستگاه کف شوی سرنشین دار E85 یک دستگاه مبتکرانه با کارآیی و کار آمدی بالا می باشد ، که مهندسی آن عملکرد استثنایی آن را حتی در بدترین شرایط زیست محیطی صنعتی تضمین می کند .

یک دستگاه کف شوی مناسب برای تمام سطوح که با توجه به توان بالا مناسب برای فضاهای بزرگ می باشد .

دسترسی آسان به قطعات مختلف ، چراغ هشدار دهنده روشن بودن دستگاه ، مخازن بزرگ و موتور های قدرتمند و سیستم ترمز مطمئن از مزایای دیگر این دستگاه کف شوی قدرتمند می باشد .

دستگاه کف شوی E 100

دستگاه کف شوی سرنشین دار E100 که طراحی آن به گونه ای است که حتی در ناهموارترین  سطوح با توجه به سیستم تنظیم ارتفاع برس قابل استفاده می باشد . از مزایای دیگر این دستگاه می توان به قابلیت شستشوی آسان داخل مخزن کثیف ، تنظیم اتوماتیک فشار آب با سرعت دستگاه ، سنسور میزان آب موتور های حرکتی قدرتمند و محافظت شده در برابر رطوبت و ضربه مخازن بزرگ و وجود فیلتر هایی از جنس استیل در مخزن کثیف و روی موتور مکش اشاره کرد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت واسپاری فراز اندیشان صنعت و توسعه محفوظ است