نوآوری در لیزینگ

شركت واسپاری فراز اندیشان توسعه و صنعت (زیر نظر شرکت هلدینگ صبا میهن ) در راستاي سياست هاي اقتصادي كشور و در جهت انجام و ايفاي رسالت خويش، مصمم است ضمن توسعه حجم فعاليت هاي خود در كليه زمينه هاي مورد فعاليت را افزایش دهد. دراین مقاله به بررسی یک نوآوری در لیزینگ   می پردازیم.

یک نوآوری در لیزینگ

معمولا شرکت های لیزینگ با ارائه سرویس های خاص و جذاب به دنبال جذت مشتریان جدید و شخصی می گردند. شایان ذکر است که یکی از مهمترین خلاقیت ها و نوآوری در لیزینگ لیزپلان در کشور نیوزیلنداست که ، حساب کتاب های مشتریان  به صورت باز است.

مدیر عامل این شرکت در این خصوص این طور عنوان می کند که؛

به این وسیله مشتریان ما قادر هستند از پس اندازی که برای خرید وسایل نقلیه ای مانند خودرو و یا موتور کنار گذاشته اند برای اجاره آن استفاده نمایند و در پایان هر ماه حساب و کتاب های مربوطه را انجام دهند.

این سرویسی است که دیگر لیزینگ ها در این کشور ارائه نداده بودند و به دلیل این نوآوری در تسویه ماهانه، مشتریان بسیاری برای این لیزینگ پیدا شدند .

نرخ سود تسهیلات

این مورد برای آن ها جذابیت بسیار زیادی داشت، به صورتی که در انتهای هر ماه، هزینه هایی که به صورت کلی وجود داشته است را مورد ارزیابی قرار داده و طبق مسافت طی شده بر حسب کیلومتر میزان بدهی شما به شرکت لیزیگ مشخص خواهد شد که خب همان طور که گفته شد این ترفند بسیاری مورد توجه مردم این کشور قرار گرفت.

چنانچه در ارزیابی ها و محاسبه های صورت پذیرفته هم، باقی مانده ای برای مشتریان وجود داشت، همان را عینا به مشتریان پرداخت می نمایند .

چنانچه شرکت هم ضرری را متحمل شده بود این زیان را خود شرکت بر عهده می گیرد و مشتریان برای پرداخت ضرر و زیان کار، اقدامی نیاز نیست انجام دهند.

بی تردید تمامی این مزایای شرکت های لیزینگ، قیمت های بسیاری را برای شما عزیزان به همراه خواهند داشت، ولی به همان شکلی که ادواردز هم گفته است؛ هزینه لیزینگ به هیچ عنوان بیش تر از خرید خودرو نخواهد بود و یقینا این موضوع برای افراد و ارگان ها ساده تر از تعمیرات و مسائل جانبی خرید خودرو خواهد بود که باید به صورت مستقیم به وسیله خود آن ها صورت می پذیرفت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *