منافع لیزینگ شرکتی برای کارمندان

شركت واسپاری فراز اندیشان توسعه و صنعت (زیر نظر شرکت هلدینگ صبا میهن ) در راستاي سياست هاي اقتصادي كشور و در جهت انجام و ايفاي رسالت خويش، مصمم است ضمن توسعه حجم فعاليت هاي خود در كليه زمينه هاي مورد فعاليت را افزایش دهد. دراین مقاله به بررسی منافع لیزینگ شرکتی برای کارمندان می پردازیم.

منافع لیزینگ شرکتی برای کارمندان

در این خصوص باید گفت که تغییرات مداوم مالیات، حسابداران کمپانی های مختلف را ترغیب خواهد کرد تا تصمیم عقلانی در خصوص با افزایش نقدینگی و همین طور افزایش درآمد ناخالص به منظور خرید خودرو در نظر بگیرند. امروزه اختلاف نظر در این موضوع است .

هزینه های ماشین برای فرد است یا شرکت لیزینگ

منافع لیزینگ شرکتی برای کارمندان فقط ارائه دهنده یک پکیج مالی خاص نخواهند بود. در واقع آن ها همه موارد جانبی و البته دشوار را هم مورد پوشش خود قرار می دهند. مواردی مانند تشریفات دفتری و ثبتی، هزینه های مربوط به تعمیرات و نگهداری و حتی تعویض های دوره ای قطعات و لوازم جانبی خودرو که باید در بازه زمانی خاصی صورت پذیرد.  ارائه کارت های سوخت و در اختیار گذاشت ماشین جایگزین در صورت برزو مشکل و مواردی از این دست را اضافه کنید. در حال حاضر شرکت های لیزینگ هم مثل روش هایی مانند خرید استیجاری با استقبال بسیار خوبی از جانب مردم روبرو شده اند.

دین اسمیت که مدیر عامل شرکت ولوو هم است با اشاره به این موضوع که کارکنال او به خرید استیجاری رغبت بیش تری دارند، این نکته را اشاره کرد که؛ در قرارداد های لیزینگ هیچ دارایی و ارزشی در انتهای قرارداد برای مشتریان نخواهد ماند و این در حالی است که خرید استیجاری به صورتی است که مشتریان در کل دوره قرارداد، عملا مالک آن دارایی به حساب می آیند.

خرید ماشین لیزینگ طبق قرارداد خرید اجاره ای

خرید ماشین طبق قرارداد خرید اجاره ای این معنی را می دهد که پرداخت ها به شکل معوقه انجام می شود.این بدین معنی است که پس از پرداخت نخستین قسط در پایان ماه، ماشین به مالکیت شما در خواهد آمد. این یک مزیت بسیار عالی خواهد بود، بخاطر این که در واقع مالک اصلی و قطعی خودرو، مشتری آن خواهد بود.

اگر بخواهیم این مورد را با لیزینگ فاینانس مورد قیاس قرار دهیم توجه خواهیم شد که اغلب در دوره ای 3 ماهه می بایست اقساط خود را پرداخت نمایید و در ادامه و در انتهای دوره هم اگر بخواهید خودرو را حفظ کنید، می بایست 40 درصد ارزش آن را به صورت یکجا پرداخت نمایید. امروزه اغلب افراد این طور ترجیح می دهند که خودرو را بخرند، بخاطر این که ارزش بیش تری برای پول پرداختی آن ها خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *