با مراجعه به سایت واسپاری فراز اندیشان صنعت و توسعه شرایط واگذاری قابل مشاهده می باشد و یا تماس با شماره 22924244 -021 همکاران توضیحات لازم را خواهند داد.

براساس دستورالعمل اجرایی تاسیس، فعالیت و نظارت برشرکت های لیزینگ مصوب شورای پول و اعتبار نرخ سود تسهیلات 21 درصد میباشد

بله، هر خودروی وارداتی که امکان خریداری آن با توجه به شرایط و ضوابط جاری کشور فراهم باشد.

مدارک هویتی (کارت ملی – شناسنامه) /(مستندات ثبتی شرکت)
مدارک شغلی ( مدارک دال بر فعالیت شامل قراردادهای جاری و مستندات مالی و مالیاتی، گواهی اشتغال بکار – فیش حقوقی – دفترچه بیمه و مشاغل آزاد جواز کسب)
مدارک محل سکونت و فعالیت ( سند یا اجاره نامه منزل/ محل فعالیت – قبض آب یا برق یا تلفن)

خیر . شرایط و مدارک مورد نیاز جهت خرید و واگذاری خودرو با ارائه تسهیلات به عهده واسپاری فست (فراز اندیشان صنعت و توسعه) می باشد.

چنانچه متقاضی تصمیم به تسویه حساب زود هنگام داشته باشد، می بایست ابتدا درخواست کتبی تنظیم و به محل واسپاری مراجعه نماید تا محاسبات تسویه انجام و مبلغ اعلام شده را واریز نماید.

شنبه تا چهارشنبه 7:30 صبح الی 16:30 عصر
ادرس: خیابان شهید دستگردی، خیابان شهید مرتضی فرید افشار، کوچه نور ، پلاک 3

سود پرداختی به لیزینگ بابت تسهیلات مشمول مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد که نقداً هنگام انعقاد قرارداد از متقاضی دریافت می‌گردد. این مبلغ عیناً از سوی لیزینگ به سازمان امور مالیاتی کشور پرداخت و به عنوان اعتبار مالیاتی مشتری ملحوظ می‌گردد.

بر اساس آخرین اصلاحات قانون مالیات‌های مستقیم که تاریخ اعمال آن از ابتدای سال 1395 می‌باشد، سود پرداختی به شرکت‌های لیزینگ به عنوان هزینه‌های قابل قبول مالیاتی تلقی شده و از درآمد مشمول مالیات کسر می‌گردد.

دوره بازپرداخت تسهیلات و تناوب بازپرداخت اقساط بر اساس تقاضای متقاضی، طول عمر مفید کالای مورد تقاضا و جریان وجه نقد در دسترس متقاضی، بر اساس توافق لیزینگ و متقاضی تسهیلات تعیین می‌گردد.

نرخ سود تسهیلات لیزینگ برابر با نرخ اعلامی از سوی شورای پول و اعتبار می‌باشد و بر اساس فرمول محاسباتی مورد تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه می‌گردد.

متقاضی بایستی اصل و سود تسهیلات را بر اساس شرایط قرارداد به لیزینگ پرداخت نماید. همچنین مالیات بر ارزش افزوده نسبت به سود لیزینگ نقداً هم‌زمان با انعقاد قرارداد از متقاضی دریافت می‌گردد که به عنوان اعتبار مالیاتی متقاضی محسوب خواهد شد. همچنین هزینه‌های کارشناسی املاک و ترهین و اخذ استعلامات وثائق (در صورت وجود) بر عهده متقاضی خواهد بود. بجز این اقلام، مبالغ دیگری از متقاضی اخذ نمی‌گردد.

میزان تسهیلات تعلق گرفته به کالا بر حسب نوع کالا و تضامین ارائه شده تعیین می‌شود.

در فرآیند اعتبارسنجی، لیزینگ به دنبال ارزیابی درآمد مستمر قابل احراز متقاضی می‌باشد تا از توان متقاضی در بازپرداخت اقساط اطمینان حاصل نماید. هرگونه مستندات و مدارک ارائه شده از سوی متقاضی در این رابطه می‌تواند به لیزینگ در قضاوت دقیق‌تر کمک نماید. فیش حقوقی، گردش حساب بانکی، سپرده‌های بانکی، گواهی مالکیت سهام، سند یا اجاره‌نامه املاک، صورت‌های مالی یا اظهارنامه مالیاتی، نمونه‌ای از این مستندات می‌باشند.

تضامین بر اساس میزان تسهیلات مورد تقاضا، نوع قرارداد، نوع کالای مورد تقاضا، اعتبارسنجی صورت گرفته و امکانات متقاضی تعیین می‌گردد و ممکن است خود کالا به عنوان وثیقه مورد قبول قرار گرفته یا وثائق ملکی یا بانکی مورد تصویب قرار گیرد.

انواع کالاهای مصرفی با دوام، ماشین آلات، تجهیزات صنعتی و پزشکی، دفاتر کار، املاک مسکونی یا وسائط نقلیه سبک و سنگین مشمول تسهیلات لیزینگ می‌گردد. اقلام مورد نیاز بایستی از تأمین‌کنندگان معتبری خریداری شوند که امکان ارائه تخفیفات نقدی حسب نظر لیزینگ را داشته باشند.

چک تسهیلات در وجه تأمین‌کننده کالاها، صادر و رأساً به نماینده معرفی شده از سوی ایشان تحویل می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با راه‌کارهای تجاری شرکت واسپاری فراز اندیشان صنعت وتوسعه، خوشحال می‌شویم تا در جلسه‌ای حضوری (با تعیین وقت قبلی) با تبادل نظر و هم‌فکری لازم، طرح تأمین مالی اختصاصی شده برای سازمان شما را بیابیم. بدین منظور لطفاً با ما تماس بگیرید.